שירות דיור תומך

מחפשים שירות תומך להורים המבוגרים שלכם? הגעתם למקום הנכון!

שירות דיור תומך משלב שירותים מקצועיים של בית אבות עם שירותים תומכים של דיור מוגן. אם יש לכם הורה מבוגר ואתם מחפשים בשבילו דיור תומך איכותי, כדאי לכם להכיר את רשת "מעונות הורים". אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ מחזיקים ב-3 בתי הורים מהטובים בישראל המספקים בית איכותי ונוח למבוגרים וקשישים המעוניינים לשפר את חייהם ולהצטרף לקהילה של מבוגרים בבתי דיור מוגן בוטיק ייחודיים ביותר.

דיור תומך עם מגוון שירותים איכותיים לקשיש

בחיפוש אחר דיור תומך עבור אחד ההורים שלכם, חשוב שתבחרו בדיור תומך הקרוב לסביבה שלכם או של ההורה שלכם. אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ מציעים לכם להצטרף לאחד מ-3 בתי ההורים שלנו הממוקמים בירושלים וב-2 איזורים בעיר רמת גן. דיור תומך בירושלים והסביבה של הרשת שלנו נקרא בית זיגפריד מוזס והוא ממוקם בשכונת בקעה היוקרתית בירושלים בצמוד למושבה הגרמנית. דיור תומך בירושלים והסביבה של הרשת שלנו מספק רצף טיפולי מלא הכולל דיור מוגן ודיור תומך לסיוע מלא עבור הדיירים המבוגרים בחיים בבית עם מחלקות סיעודיות המספקות מענה למבוגרים הנדרשים לטיפול סיעודי.

הצוות המקצועי ביותר לטיפול במבוגרים

אם ההורים שלכם גרים באיזור המרכז או השרון, אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ יכולים להמליץ לכם על דיור תומך ברמת גן באחד מבתי ההורים שלנו. גם בדיור התומך של הרשת שלנו ברמת הגן, ההורה שלכם יהנה מרצף טיפולי מלא הכולל גם 3 ארוחות חמות בכל יום ומיקום שקט ונוח בשכונת רמת חן בעיר רמת גן. אם אתם מחפשים דיור תומך ברמת גן, המשלב בין דיור מוגן לבית אבות, אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ הכתובת שלכם.

קביעת פגישה בבית הורים הקרוב לביתכם

רוצים לקבוע פגישה בדיור תומך ברמת חן ברמת גן? רוצים להגיע לבית ההורים שלנו בירושלים? אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ מזמינים אתכם להיפגש עם הצוות המקצועי שלנו באחד מ-3 בתי ההורים שלנו ולהכיר את המקום ואת השירות הניתן למבוגרים וקשישים. דיור תומך ברמת חן ב-2 בתי ההורים שלנו הוא איכותי ביותר ומספק מענה לעשרות קשישים מאיזור המרכז והשרון המבקשים לקבל טיפול איכותי יום יומי ורמת חיים גבוהה. דיור תומך לגיל השלישי נחשב כיום לטיפול האידיאלי עבור רוב הקשישים, גם עבור העצמאיים מבניהם. דיור תומך לגיל השלישי למעשה מכיר בכך שדיור מוגן הוא רק שלב מסויים בחייו של הקשיש ואינו מענה כאשר מגיעים לשלב סיעודי או טיפולי ברמה מסויימת.

שירות דיור תומך מהטובים בישראל

לתיאום פגישה באחד מבתי ההורים שלנו המספקים שירות דיור תומך, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר או השאירו את הפרטים שלכם או של ההורה שלכם בטופס רישום הפרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.