רשת בתי דיור מוגן

היתרונות של רשת בתי דיור מוגן

המעבר למגורים במסגרת רשת בתי דיור מוגן כוללת בתוכה יתרונות רבים שבמרכזן ההבטחה ליהנות מכל העולמות. מצד אחד במסגרת הדיור של רשת בתי דיור מוגן הדייר יוכל לקחת חלק במגוון רחב של פעילויות, הרצאות וחוגי העשרה ומצד שני הוא מקבל את כל השירותים שהוא נזקק להם, לרבות טיפולים רפואיים, ארוחות מותאמות, שירותי ניקיון ועוד. העובדה שהשירותים ניתנים במסגרת של רשת, מבטיחה פיקוח מתמיד על איכות השירותים על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום הגרונטולוגיה.

מעטפת שירותי רשת בתי דיור מוגן

המעבר למגורים במסגרת דיור מוגן מומלץ מסייע לבני הגיל השלישי להפיג את תחושת הבדידות המאפיינות המשך מגורים בבית. בנוסף הדבר מאפשר לבני המשפחה לישון בראש שקט, תוך ידיעה שיקיריהם נמצאים במסגרת איכותית, בטוחה ותומכת. למסגרת דיור מוגן מומלץ למצוא מקום המספק מעטפת שירותים מקצועיים איכותית הכוללת, ייעוץ פסיכולוגי, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה ותזונה קלינית. בתהליך הקליטה במסגרת דיור מוגן לקשישים יש לבנות תוכנית טיפול פרטנית בהתאם למצבו הרפואי של הדייר וצרכיו.

דיור מוגן אניטה מילר כהן

רשת בתי דיור מוגן של חברת חמה מעונות הורים כוללת בעיר רמת גן את סניף דיור מוגן אניטה מילר כהן בשכונת רמת חן ואת סניף דיור מוגן פנחס רוזן במרחק הליכה מהפארק הלאומי. דיור מוגן אניטה מילר כהן משלב סביבת דיור ביתית בדירות מאובזרות לצד שירות אישי ומקצועי הכולל, רצף טיפולי מלא הניתן על ידי צוות מיומן ואיכותי. במקום מבחר של פעילויות תרבות, חברה ופנאי והבית נהנה מהגעתם של אורחים רבים מבחוץ אשר באים לבקר ולקחת חלק בפעילויות במקום. הדבר מביא לקשרי קהילה חזקים של המקום עם הקהילה המקומית.

דיור מוגן פנחס רוזן

בית דיור מוגן פנחס רוזן מספק מסגרת בוטיק ייחודית ואיכותית בלב שכונת רמת חן. חווית המגורים במקום אינטימית ושירותי המעטפת הניתנים הינם ברמה הגבוהה ביותר בשוק. פעילויות התרבות המוצעות מגוונות ועשירות לרבות, הרצאות, חוגים, מוזיאונים וטיולים. במקום גם בריכה פנימית המספקת טיפולים הידרותרפיים לדיירים בעת הצורך. אם אתם מחשפים מסגרת דיור מוגן לקשישים בעיר רמת גן, צרו קשר עם אנשי המקצוע של חמה מעונות הורים, על מנת לבוא לבקר במסגרות שלנו כאן בעיר.