סביבה מוגנת למבוגרים

מעוניינים לספק להורה שלכם דירה בסביבה מוגנת? אתם במקום הנכון!

סביבה מוגנת למבוגרים ניתן לקבל בבתי הורים המשלבים בין דיור מוגן לבין בית אבות. השילוב של שניהם נקרא דיור תומך וכיום הוא נחשב לשיטת הדיור הטובה ביותר עבור קשישים ומבוגרים. אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ מנהלים 3 בתי הורים בתחום הדיור התומך ומספקים מענה לעשרות מבוגרים המבקשים לשפר את איכות חייהם בשילוב של עזרה סיעודית ברמה מסויימת. בתי ההורים שלנו הם ייחודיים ביותר ומהווים בית למבוגרים עצמאיים ומבוגרים הדורשים עזרה סיעודית כאשר ישנה חלוקה בין הדיירים העצמאיים לבין הסיעודיים הנדרשים לטיפול קרוב יותר.

בתי הורים עם השגחה רפואית של רופא ואחות

על מנת לספק להורה שלכם סביבה רפואית מוגנת, אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ מספקים בכל אחד מבתי ההורים שלנו השגחה רפואית של אחות ורופא לכל מענה רפואי הנדרש לדיירים בבית. ההשגחה הרפואית מאפשרת לנו לספק טיפול איכותי לבעיות רפואיות שונות ולהפנות את הדיירים לטיפולים רפואיים מורכבים יותר. בתי ההורים שלנו ממוקמים באיזורים מרכזיים עם קרבה לבתי חולים וכך למעשה מאפשרים סביבה רפואית מוגנת מקסימלית עבור הדיירים הנמצאים בבית.

מיקום שקט ו-3 ארוחות חמות ביום

מלבד סביבה רפואית עם השגחה של רופא ואחות, אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ מספקים כם סביבה חברתית מוגנה עם מגוון רחב של פעילויות תרבות, פנאי וספורט עבור הדיירים החיים בכל אחד מבתי ההורים שלנו. סביבה חברתית מוגנה מספקת להורה שלכם את תחושת השייכות ומפחיתה את הבדידות הקיימת בגילאים מבוגרים. בנוסף לכך, אנחנו מספקים שירות דיור תומך הכולל טיפול סיעודי במקרה הצורך ומעבר למחלקה תומכת לקשישים הנדרשים לכך. שירות דיור תומך מספק מענה למגוון רחב של בעיות רפואיות ויכול לסייע להורה שלכם להינות מדיור מוגן גם אם הוא לא עצמאי במאה אחוז.

הצטרפות לבית הורים איכותי

אם אתם מחפשים מושב זקנים תל אביב, רמת גן והסביבה, בתי ההורים שלנו הממוקמים בעיר רמת גן הם כל מה שאתם צריכים. אנחנו מחזיקים 2 בתי הורים ברמת גן בשכונת רמת גן במיקום מרכזי מושלם הנוח להגעה מכל איזור בארץ. בחיפוש אחר מושב זקנים תל אביב, גבעתיים או רמת גן, תגלו שבתי ההורים שלנו מעניקים לדיירים בבית כל מה שהם צריכים באחד האיזורים המרכזיים ביותר בארץ.

סביבה מוגנת למבוגרים בבית הורים בוטיק

לקבלת מידע נוסף על סביבה מוגנת למבוגרים וקשישים בבית דיור תומך, צרו איתנו קשר עכשיו דרך האתר ותקבלו את כל המידע הרלוונטי עבור ההורה שלכם. בנוסף, הצוות שלנו ישמח לעשות לכם סיור באחד מבתי ההורים שלנו ולהכיר לכם את הדירות והשירותים שאנחנו מספקים לדיירים.