הרצף הטיפולי

הבתים ברשת מציעים רצף טיפולי מלא (דיור מוגן, דיור מוגן תומך בסיוע לפעולות היום יום ומחלקות סיעודיות נפרדות).
בנוסף, הבתים מציעים שירותים רפואיים ופרה רפואיים כוללניים הנותנים מענה למצבי הבריאות המשתנים מעת לעת. הטיפול מותאם לדייר ובמידת הצורך ניתן 24 שעות ביממה.

הטיפול הרפואי מנוהל על ידי רופא בכיר העומד לרשות הדיירים יחד עם צוות סיעודי ותעסוקתי הכולל מנהלות שירות וסיעוד-אחיות בעלות תואר אקדמי בסיעוד. פיזיותרפיסטית, מרפאה בעיסוק, דיאטנית, עובדת סוציאלית ומאמנת "סנוזלן" (גירוי רב חושי).

דיור מוגן

בנוסף למכלול השירותים ולפעילויות החברתיות והתרבותיות בדיור המוגן בבתים. ניתן מענה מקיף גם לצרכים הטיפוליים והרפואיים כגון: מתן תרופות. 

דיור מוגן תומך

מעניק פתרון לאנשים שתפקודם הקוגניטיבי שמור, אך יחד עם זאת, הם בעלי בעיות רפואיות שונות הגורמות להם למוגבלות כלשהי בתפקוד הגופני, הדורשת ומחייבת סיוע ותמיכה בפעולות היום יום. מחלקה זו מאפשרת דחייה של האשפוז במחלקה הסיעודית.

דיור מוגן-תומך מהווה פתרון גם למטרות של החלמה לאחר ניתוח, לתקופות קצרות וזמניות עד ההתאוששות המלאה.
בדיור מוגן תומך יכול האדם בזקנתו, להמשיך ולשמור על אורח חייו במסגרת מגורים, המעניקה לו תמיכה כוללת ומלאה וזמינות גבוהה של טיפול אישי ע"י כוחות עזר.

עבור הדיירים העצמאיים בדיור המוגן, קיומו של דיור מוגן תומך בסמוך לדיור מוגן עצמאי, יכול לסייע בשעת משבר זמני או מתמשך כאשר חלילה יאבדו בהדרגה את יכולתם התפקודית. הדיירים יוכלו לעבור למעמד דיור מוגן תומך כשלב מקדים ובטרם יזדקקו לטיפול סיעודי. דיור מוגן תומך יכול לשמש גם כפתרון איכותי לתקופות של מחלה או משבר זמני על בסיס מקום פנוי.

מחלקות סיעודיות נפרדות

המחלקות הסיעודיות מיועדות לאנשים הזקוקים לטיפול סיעודי ומעקב רפואי מיומן ומקצועי.
בנוסף להשגחה הרפואית והמקצועית הדיירים נהנים מפעילויות פנאי וחברה, ריפוי בעיסוק, טיפול תומך (טיפול פליאטיבי).

הטיפול המקצועי של הצוותים הטיפוליים בבתי הרשת מתבצע תוך הקפדה על שמירת הפרטיות המירבית של הדייר ותוך מתן כבוד ובמטרה להטיב ולשפר את איכות החיים.