דיור מוגן עם מטפל

ההורה שלכם זקוק למטפל? רוצים להעביר אותו לדיור מוגן?

מעבר הורה למגורים בדיור מוגן עם מטפל הוא אפשרי בתנאים מסויימים ומצריך הכנה מראש. במידה ויש להורה שלכם מטפל או מטפלת סיעודיים באופן קבוע, תדרשו לחפש עבור שניהם פתרון מגורים בדיור מוגן המותאם ל-2 אנשים. אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ יכולים לספק לכם את הדיור המתאים באחד מ-3 בתי ההורים שלנו הממוקמים בעיר רמת גן (2 בתי הורים) ובעיר ירושלים.

מעבר לדיור מוגן יחד עם מטפלת סיעודית

אם אתם רוצים לדעת מה זה דיור מוגן עם מטפל סיעודי, אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ נשמח להציג לכם את האפשרויות הקיימות באחד מבתי ההורים שלנו. בכל בית הורים ברשת שלנו, יש דיור תומך הנחשב למחלקה נפרדת אך צמודה לדיור המוגן. למעשה, הדיור התומך יכול לתת לכם מענה לשאלה מה זה דיור מוגן עם טיפול סיעודי. הדיור התומך שלנו הוא ברמה הגבוהה ביותר והוא חלק מהשירותים הכלליים שאנחנו מספקים לכלל הדיירים בבתי ההורים שלנו.

דיור תומך המותאם למגורים עם מטפל סיעודי

קשישים אשר יש להם אישור למטפל ביטוח לאומי, נחשבים לסיעודיים ברמה מסויימת. אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ מתאימים את המגורים של ההורה שלכם על פי הצרכים הסיעודיים שלו. מטפל ביטוח לאומי באישור ל-24/7 יכול להתגורר יחד עם ההורה שלכם בדירות המותאמות לכך. במידה וההורה שלכם זכאי למטפל סיעודי למספר שעות בשבוע, המטפל יוכל להגיע אליו לשעות הנדרשות לו בכל שבוע.

קביעת פגישה בבית בוטיק להורים

מעוניינים לקבל עוד מידע על דיור בוטיק מוגן עם עובד זר? רוצים שההורה שלכם יגור עם עובד זר בבית דיור מוגן? אנחנו בחברת מעונות הורים בע"מ נשמח לסייע לכם בתהליך על מנת למצוא עבורכם את הדירה והשירותים המתאימים ביותר עבור ההורה שלכם. בתי ההורים שלנו מספקים דיור מוגן תומך כבר למעלה מ-60 שנה והידע והניסיון של הצוות שלנו, יסייע להורה שלכם לקבל את הטוב ביותר עבורו. דיור מוגן תומך של בתי ההורים שלנו נחשב לאחד הטובים בישראל והוא מנוהל על ידי אקדמאים בעלי ניסיון בתחום המביאים איתם שיטות ניהול חדישות לשיפור איכות החיים של הדיירים בכל בית.

דיור מוגן עם מטפל בבית דיור מוגן איכותי

להצטרפות לדיור מוגן עם מטפל, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר, או השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס רישום הפרטים כאן בדף. הצוות שלנו ישמח לתאם עבורכם פגישה באחד מבתי ההורים שלנו.