בית הורים

על המעבר אל בית הורים

החלטה לגבי המעבר אל בית הורים אינה קלה וחשוב להבין את היתרונות וכיצד יש לעשות את ההחלטה לגבי המעבר. חשוב להבין שלעיתים אין ברירה אחרת והמעבר יכול להגביר את המעורבות החברתית ולהפיג את הבדידות בגיל השלישי. פעמים רבות המעבר אל בית הורים נדרש, מכיוון שהבית בו אתם גרים כעת גדול מדי עבורכם, והתחזוקה הופכת לבלתי אפשרית. ככל שאנו מתבגרים, החירות האישית שלנו פוחתת ואנו זקוקים לעזרה וסיוע יותר מתמיד.

מעונות הורים לעצמאות ועניין

במידה ואנו כבר מתקשים לצאת למפגשים חברתיים ולנהל אורח חיים עצמאי בבית, מעבר אל מעונות הורים יכול להיות הפתרון הנכון לשמירה על חיוניות וקיום אורח חיים עשיר ומשמעותי. מסגרת של מעונות הורים יכולה להעניק אפשרויות להיכרויות חדשות וחיי חברה משופרים, תוך לימוד ויישום של תחומי עניין ותחביבים חדשים. לפני קבלת החלטה לגבי בית הורים זה או אחר, חשוב לבצע סיור בין מעונות בית הורים ולוודא שהמקום שאתם רואים עומד בסטנדרטים שלכם.

מעונות בית הורים לתוחלת חיים ארוכה

חשוב להבין כי המעבר אל מעונות בית הורים יכול להאריך חיים ממש. מחקרים רבים הוכיחו שאיכות החיים ותוחלת החיים של הדיירים של בית הורים הינם גבוהים יותר מאשר בבית. הסיבות לכך הם שבמקרים רבים הבית כבר אינו יכול לתת מענה לכל צרכיו של הקשיש באופן אשר מעונות הורים דיור תומך בירושלים  למשל יכול לעשות זאת. חלק ניכר מהבעיה נעוץ בכך שגם המשפחה האכפתית והמעורבת ביותר, אינה מודעת לכל צרכי הקשיש בהשוואה לידע המקצועי של מעונות הורים דיור תומך בירושלים ולא פעם המשפחה פועלת בניגוד למדיניות המקצועית, גם אם שלא במתכוון.

בית הורים איכותי במיוחד

אם אתם מחפשים אפשרות של מעונות הורים רמת גן או ירושלים ברמה הגבוהה ביותר הגעתם למקום הנכון. חמה מעונות הורים הינה מוסד ללא כוונת רווח המפעילה רשת בתי דיור מוגן לאוכלוסייה המבוגרת שמשאביה מושקעים כולם בדיירים, בבתים ובשירותים הרבים הניתנים להם. בתי המגורים של חמה כוללים מעונות הורים רמת גן הממוקמים בשכונת רמת חן ובשכונת בקעה בצמוד למושבה הגרמנית בירושלים. בית הורים של חמה מציע רצף טיפולי מלא לדיירים, שירות אישי ומקצועי לצד מגוון גדול של פעילויות פנאי, חברה ותרבות.